Strefa Twojego pupila - nowości i porady dotyczące zwierząt domowych

TOMOJO – chrupki z owadami w 100% naturalne

TOMOJO – chrupki z owadami w 100% naturalne

Monobiałkowa, hypoalergiczna karma dla dorosłych psów i kotów

 

 

Tyle jest karm na rynku, a wciąż pojawiają się nowe! Czy możliwe jest stworzenie czegoś innowacyjnego, czego właściwie nie było? Czegoś, co byłoby super zdrowe dla zwierząt, a przy okazji chroniło środowisko?
Oto nasza propozycja: chrupki TOMOJO, karmy, w których źródłem białka są owady! 
Psy i koty nie są wegetarianami, białko zwierzęce jest niezbędne w ich diecie. Jednak przemysłowa hodowla zwierząt to najbardziej obciążająca środowisko działalność człowieka!
Za to hodowla owadów przeciwnie : to oszczędność wody, terenów, minimalna emisja CO2, ochrona lasów i mórz, zero odpadów, żadnych antybiotyków, hormonów, GMO. Ekologia!

Karma Tomojo jak wyglądaMączka z owadów jest prawdziwym żywieniowym skarbem: zawiera wysokiej jakości, termostabilne białka bogate w aminokwasy, cenne kwasy tłuszczowe, także omega-3 i 6, taurynę dla kotów itd. itp. Lista jej zalet i dobroczynnego oddziaływania na organizm zwierząt jest długa!
Ponadto w naszej karmie nie ma zbóż, kukurydzy, soi, jajek, ryb, produktów mleczarskich, sztucznych konserwantów… Pakujemy ją w pełni biodegradowalne opakowania.Jeśli zależy Ci na dobrostanie Twojego podopiecznego, i rzeczywiście chcesz coś zrobić dla naszej planety – wybierz TOMOJO.

www.portica.pl